web analytics Erzincan Diyaliz Merkezi
Sizin İçin Açığız: Pazartesi-Cumartesi 06:00 - 21:00

ÖZEL ERZİNCAN DİYALİZ MERKEZİ

Merkezimiz sektöründe hastalara sunulan hizmet standardının “Diyalizde Yaşam ve Kalite” odaklı olmasını hedefleyerek 2007 yılında kurulmuş, 16 senelik tecrübesiyle Erzincan’ın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olmuştur.

Diyaliz merkezimizde tecrübeli Diyaliz ve deneyimli hemodiyaliz sertifikalı İç Hastalıkları Uzman Hekimi, Diyaliz Teknikerleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

DİYALİZ MERKEZİMİZ HAKKINDA...

Merkezimiz ilk faaliyetine 2007 yılında 15+1 cihaz ile Erzincan ilinde ilk ve tek diyaliz merkezi olarak başlamıştır.

İç Hastalıkları Uzmanı önderliğinde disiplin, çalışkanlık ve özveri ile hastalarımızın takip-tedavilerini yürütmekteyiz. Her ayın başında yapılan kan tahlilleri sonuçlarına göre hastalarımızın tedavileri Uzman doktorumuz tarafından düzenlenerek hasta veya yakınlarına anlatılarak paylaşılır. Ay boyunca düzenlenmiş tedavi ve uygulamalar güler yüzlü, uzman kadromuzca yürütülmektedir.

Merkezimiz tamamı Braun Dialog model olan 15+1 cihaz ile hizmet vermekte olup ,ilimiz yaz aylarında tatil için gelen yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımız içinde +3 cihaz ekleyerek 18+1 cihazla 108 hasta kapasitesine kadar çıkarak hastalarımıza hizmet vermektedir.

Merkezimizde, mevcut cihazdan fazlasına yetecek kapasitede Çift Reverse Osmos Herco marka su sistemi bulunmaktadır.

Olası bir elektrik kesintisi durumunda 4 saniyeden daha kısa sürede devreye giren 200 Kwa gücünde tam otomatik jeneratör ve bu kısa sürede cihazların etkilenmeden çalışmasına devam etmesini sağlayan 120 Kwa gücünde merkezi bir kesintisiz güç kaynağı bulunmaktadır. Aynı zamanda merkezimizde wi-fi ve kameralar mevcut olup hastalarımız rahatlıkla internete girebilmekte, kameralar sayesinde de tüm merkez izlenebilmektedir.

Diyaliz yataklarımız dört motorlu, yatak başlıklarında kulaklık bulunan LCD televizyonlarda 650 kanla uyudu yayını vermektedir.

Merkezimizde kış ayında haftanın 6 günü 2 seans, yaz aylarında ise haftanın 6 günü 3 seans olarak diyaliz hizmeti verilmektedir. Aynı  zamanda merkezimiz tarafından hastalarımız için geniş ferah servis araçlarımız ile ulaşım servis hizmetimiz mevcuttur.

Whatsapp Telefon Et